1. pl
  2. en

Dlaczego fotobudka?

Od zawsze postrzegaliśmy fotobudki, jako świetną zabawę i oryginalne uświetnienie niejednej uroczystości. Prywatnie, nigdy nie przepuściliśmy żadnej okazji, aby „cyknąć” w niej sobie zabawne foty.

 

Obserwowanie wesołej zabawy, wymyślanie śmiesznych przebrań czy przyglądanie się zaciekawionym minom osób, które fotobudkę widzą po raz pierwszy to czysty fun również dla nas. Uczestniczymy w końcu w Waszych radosnych i ważnych momentach życia. 

W sumie ciekawe na ilu już lodówkach i tablicach korkowych są zrobione przez nas zdjęcia? ;)

 

Jako, że wciąż rozwijamy nasze usługi i lubimy nowinki techniczne, stale wprowadzamy nowe usługi i wchodzimy z nimi wciąż na wyższy poziom.  W tym momencie mamy już fotobudkę, retrobudkę, instabudkę i napis LOVE. O każdej z nich przeczytasz w zakładce "Oferta"

Dlaczego nasza fotobudka?

Wyróżnia nas wysoka jakość zdjęć, dbałość o każdy detal i świetni (i skromni;) animatorzy w naszych osobach, bo za Fotobudką Do Rozpuku stoją dwie osoby, od wielu lat przyjaciele, a od 2017 roku małżeństwo – Asia i Robert (Ci na zdjęciach wyżej;)

  

Odezwij się do nas, a my z przyjemnością pojawimy się na Twojej imprezie, gwarantując Ci świetną zabawę Twoich gości - tych dużych i małych, młodszych i starszych - bo fotobudka jest dla każdego.

Wierzymy, że fotobudka to atrakcja, które sprawdzi się na każdej imprezie –  jest idealna na wesele, 18-tkę, kinderbal, event firmowy czy też wieczór panieński lub kawalerski. 

 

Gdzie działamy?

Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Garwolin. Tak naprawdę całe województwo Mazowieckie i Podlaskie.

Śledź nas w social media:

Unikalna Retro-fotobudka lub Podświetlana Fotobudka + Napis LOVE!

Kontakt:

email: info@dorozpuku.pl

tel. 505 480 798 (Robert)

tel. 506 305 522 (Asia)

Unikalna Retro-fotobudka lub Podświetlana Fotobudka + Napis LOVE!